Kontakta oss

Du är varmt välkommen med din bokningsförfrågan via telefon, e-post eller nedanstående kontaktformulär.

Postadress: Hjälmargården, Läppe, 643 95 Läppe
Telefon reception: 0151-73 09 80
Bankgiro: 866-1258

Gåvogivande: (Swish)123 206 00 93 alt (Bg) 866-1258

E-post: reception@hjalmargarden.se

www.facebook.com/Hjalmargarden

 

Kontaktformulär







(ifylles vid offertförfrågan)


 Ja tack! Sänd Hjälmargårdens nyhetsbrev via E-post till mig.
5+11=? 

Vi jobbar på Hjälmargården

Lars Gustavsson
Verksamhetschef
070-433 38 77
lars@hjalmargarden.se

Louise Biloff
Restaurangchef
070-428 03 21
louise@hjalmargarden.se

Glenn Enger
Serviceansvarig/ bitr. versksmchef
0151-730980
glenn@hjalmargarden.se
Mari Gustavsson
Boknings och Receptionsansvarig

0151-730980
mari@hjalmargarden.se

Julia Wellstam
Lägerpastor
070- 587 19 54
julia@hjalmargarden.se

 

 

 

Lägerkoordinator (tjänsten vakant)
Vid frågor om sommarsmajl maila: Smajl@hjalmargarden.se