Kontakta oss

Du är varmt välkommen med din bokningsförfrågan via telefon, e-post eller nedanstående kontaktformulär.

Postadress: Hjälmargården, Läppe, 643 95 Läppe
Telefon reception: 0151-73 09 80
Bankgiro: 866-1258
E-post: reception@hjalmargarden.se

www.facebook.com/Hjalmargarden

Onlinebokning rum och stugor>

Kontaktformulär







(ifylles vid offertförfrågan)


 Ja tack! Sänd Hjälmargårdens nyhetsbrev via E-post till mig.
5+11=? 

Vi jobbar på Hjälmargården

Per Broström
Verksamhetschef
0151-730980
per@hjalmargarden.se

Carolina Jakobsson
Receptionist
0151-730980
carolina@hjalmargarden.se​

Bo Löfving
Kökschef
0151-73 09 85
bo@hjalmargarden.se

Beatrice Timan
Kock
0151-730980
beatrice@hjalmargarden.se

Susanna Langborg
Servering
0151-73 09 85
susanna@hjalmargarden.se

Elaine Hagelberg
Lägerkoordinator
073-097 79 26
elaine@hjalmargarden.se

Julia Wellstam
Barn- och ungdomspastor
070- 587 19 54
julia@hjalmargarden.se